07/04/2019

Witajcie ! Jest 22:15 Dzisiaj zakończyliśmy weekendowe prace nad pomostem. Są ogromne postępy !!! Dzisiaj deskowaliśmy pomosty ! Jest sporo zrobione ! Dokonaliśmy wstępnego wodowania pierwszego przęsła pomostów. Zapraszamy do galerii !! Serdecznie chciałbym podziękować wszystkim za pracę włożoną w weekend. Patryk szacun :). Spisałeś się na medal.

05/04/2019

Prace idą do przodu spawanie, malowanie, dokręcanie :).

03/04/2019

Knagi już żółte :), prace trwają intensywnie.

02/04/2019

Kolejne elementy do pomostów.

29/03/2019

Trwają prace nad pomostem. Przygotowujemy beczki.

04.03.2019

Deski gotowe 🙂 prawie wszystkie.

02.03.2019

Fajne deseczki ?

27.02.2019

Dzisiejsze popołudnie pracowite. Wykonaliśmy dzisiaj dalszą część pomostów w postaci lewego stabilizatora. Na jutrzejszy dzień zaplanowaliśmy prawy stabilizator. Prace przebiegły sprawnie i bez problemowo. Dzień był dzisiaj wyjątkowo ciepły.

25.02.2019

Weekendowe spawanie pomostów. Pracowaliśmy non stop. Efekty widać na zdjęciach. Spisaliście się na medal. Dzisiaj udało się zaprojektować i wykonać kładkę do pomostu, zainstalować łączniki członów pomostu w postaci skręcanych trójkątów na śruby M12. Kolejne prace to wykonanie dwóch stabilizatorów pomostu. Przewidziane są one na ten ostatni już tydzień jak że krótkiego lutego :). Zapraszam do śledzenia naszych prac.

21.02.2019

Prace posuwają się do przodu. Dzisiaj przewieźliśmy człony już pospawanych pomostów. W weekend czeka nas intensywna praca nad połączeniem ich i zabezpieczeniem antykorozyjnym. Zapraszamy chętnych do pomocy w Sobotę i Niedzielę.

Witajcie ! Wreszcie ruszyła budowa pomostu naszego klubu ! Instalacja planowana jest na 1 kwietnia 2019 roku, tuż przed oficjalnym rozpoczęciem sezonu. Pomost będzie wykonany ze stali, zabezpieczony antykorozyjnie epoksydem. Jego poszycie będzie wykonane z drewna. Pomost będzie oflagowany barwami naszego klubu, oraz sponsorów dzięki którym powstaje. Zostanie on oświetlony co zapewni widoczność w nocy, za czym idzie zwiększenie bezpieczeństwa na wodzie. Molo będzie monitorowane. Dostęp do podglądu na żywo będzie dostępny na naszej stronie internetowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *