07/04/2019

Witajcie ! Jest 22:15 Dzisiaj zakończyliśmy weekendowe prace nad pomostem. Są ogromne postępy !!! Dzisiaj deskowaliśmy pomosty ! Jest sporo zrobione ! Dokonaliśmy wstępnego wodowania pierwszego przęsła pomostów. Zapraszamy do galerii !! Serdecznie chciałbym podziękować wszystkim za pracę włożoną w weekend. Patryk szacun :). Spisałeś się na medal.

05/04/2019

Prace idą do przodu spawanie, malowanie, dokręcanie :).

03/04/2019

Knagi już żółte :), prace trwają intensywnie.

02/04/2019

Kolejne elementy do pomostów.

29/03/2019

Trwają prace nad pomostem. Przygotowujemy beczki.

04.03.2019

Deski gotowe 🙂 prawie wszystkie.

02.03.2019

Fajne deseczki ?

27.02.2019

Dzisiejsze popołudnie pracowite. Wykonaliśmy dzisiaj dalszą część pomostów w postaci lewego stabilizatora. Na jutrzejszy dzień zaplanowaliśmy prawy stabilizator. Prace przebiegły sprawnie i bez problemowo. Dzień był dzisiaj wyjątkowo ciepły.

25.02.2019

Weekendowe spawanie pomostów. Pracowaliśmy non stop. Efekty widać na zdjęciach. Spisaliście się na medal. Dzisiaj udało się zaprojektować i wykonać kładkę do pomostu, zainstalować łączniki członów pomostu w postaci skręcanych trójkątów na śruby M12. Kolejne prace to wykonanie dwóch stabilizatorów pomostu. Przewidziane są one na ten ostatni już tydzień jak że krótkiego lutego :). Zapraszam do śledzenia naszych prac.

21.02.2019

Prace posuwają się do przodu. Dzisiaj przewieźliśmy człony już pospawanych pomostów. W weekend czeka nas intensywna praca nad połączeniem ich i zabezpieczeniem antykorozyjnym. Zapraszamy chętnych do pomocy w Sobotę i Niedzielę.

Witajcie ! Wreszcie ruszyła budowa pomostu naszego klubu ! Instalacja planowana jest na 1 kwietnia 2019 roku, tuż przed oficjalnym rozpoczęciem sezonu. Pomost będzie wykonany ze stali, zabezpieczony antykorozyjnie epoksydem. Jego poszycie będzie wykonane z drewna. Pomost będzie oflagowany barwami naszego klubu, oraz sponsorów dzięki którym powstaje. Zostanie on oświetlony co zapewni widoczność w nocy, za czym idzie zwiększenie bezpieczeństwa na wodzie. Molo będzie monitorowane. Dostęp do podglądu na żywo będzie dostępny na naszej stronie internetowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *